У останній літній день у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя у змішаному форматі відбулася конференція трудового колективу.

Ректор університету проінформував колектив про наше сьогодення та перспективи, відзначив активну профорієнтаційну роботу, волонтерську діяльність, здобутки науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.
Олександр Самойленко вручив викладачам університету атестати про присвоєння їм вчених звань професорів та доцентів: проф. Бондаренко А.І., проф. Серебрянській І.М., проф. Ельбрехт О.М., доц. Раструбі Т.В., доц. Пархоменку О.М., доц. Щербак О.М.
Відбулося нагородження науково-педагогічних працівників:
- Подякою голови Чернігівської обласної державної адміністрації за активну волонтерську діяльність доц. кузьменко Ю.В., викл. Б’янку Г.Г.;
- Подякою Міністерства освіти і науки України доц. Вакуленко Г.М., доц. Давиденка Ю.М., доц. Капленко О.М., доц. Потапенка М.В.;
- Грамотою Міністерства освіти і науки України доц. Гавій В.М.;
- Нагрудним знаком «Заслужений працівник Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя» доц. Забарного О.В.

У межах порядку денного учасники конференції обговорили та затвердили зміни до Статуту.