Запрошуємо вас до дистанційної участі

У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ГРИЩЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ–2022,

які відбудуться 7 жовтня 2022 року

в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя

Тематичні напрямки:

1. Науковий доробок академіка А. П. Грищенка.
  2. Українська мова в соціокультурному просторі.
  3. Проблеми історичної граматики української мови.
  4. Лексика та фразеологія української мови в контексті сучасних лінгвістичних парадигм.
  5. Актуальні питання сучасної граматики.
  6. Лінгвістична інтерпретація тексту.
  7. Сучасний освітній простір: проблеми та перспективи.

Можлива публікація статей у фахових виданнях НДУ імені Миколи Гоголя – наукових збірниках «Література та культура Полісся» («Філологічні науки») та «Наукові записки» («Психолого-педагогічні науки»), проіндексованих у наукометричній базі даних Index Copernicus International. Вимоги до оформлення статей розміщено на сайті університету http://lkp.ndu.edu.ua/index.php/polissia/about/submissions

Умови участі в конференції:

Для участі в конференції необхідно до 30 вересня 2022 року надіслати електронною поштою заявку, у якій зазначити прізвище, ім’я, по батькові; науковий ступінь і вчене звання; місце роботи й посаду; тематичний напрямок і тему доповіді; контактну інформацію: поштову адресу, електронну адресу та номер мобільного телефону.

Учасники конференції отримують електронну програму та електронний сертифікат.

Контактна інформація оргкомітету:

Адреса: 16602, м. Ніжин, вул. Графська, 2, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, кафедра української мови, методики її навчання та перекладу.

Заявки для участі в конференції просимо надсилати Петрик Олені Михайлівні (е-mail: petrykhelena2000@gmail.com; тел.: 098 8474118).

Переглянути інформаційний лист

Переглянути програму