31 липня 2022 року відбувся IVМіжнародний конкурс вокально-хорового мистецтва«Vokal-Art» у якому брали участь і студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Засновником конкурсу є Громадська організація «Panorama-Art», за підтримки Sukromna zakladna umelecka skola (Словаччина); камерного хору «Lux Aeternam» (Словаччина); державного науково-методичного Центру змісту культурно-мистецької освіти Міністерства культури та інформаційної політики України.

Мета конкурсу: збереження та розвиток національної вокальної культури і мистецтва, виявлення талановитих молодих виконавців, розкриття творчої індивідуальності, підготовку обдарованої, співучої молоді, популяризацію творчості українських та зарубіжних композиторів, розвитку та престижу національної вокальної школи, обміну виконавським досвідом.

Конкурс проходив у два тури: 1 тур – відбірковий, 2 тур – основний.

Результатами цього конкурсу стали наступні показники:

«Ескізи віртуального хору» - стартап під орудою Т.В. РаструбиДИПЛОМ I ступеня (номінація хорові колективи)

Кан Шенлун. Студент підготовчих курсів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (2020 н. р.), викладач: доц. Т. В. Раструба. ДИПЛОМ I ступеня (номінація академічний спів)

Пресцентр ННІ мистецтв