Триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта

для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Development Program

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2015

Шановні Колеги!

Дозвольте нагадати Вам про те, що триває прийом заявок на  черговий щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Development Program

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Fulbright Faculty Development Program: Проведення досліджень в університетах США від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2015

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua

Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи дослідницьких проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Вісників й викладені у Facebook

Будемо вдячні за поширення інформації про конкурс серед викладачів та молодих дослідників Вашого закладу.

З повагою,

Вероніка Алексанич

Координатор з інформації та реклами

Програма імені Фулбрайта