Надійшли новини від кафедри вокально-хорової майстерності Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського. Кандидат мистецтвознавства, доцент Любов Дорохіна здобула перемоги на Міжнародних конкурсах на чолі Академічного хору Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

Академічний хор під орудою Л. Дорохіної здобув «Гран-прі» Мистецького фестивалю «DREAMS&EMOTIONS», який проводився в Польщі у межах благодійного Українсько-Польського Чемпіонату мистецтв. На І Міжнародному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «GLORIA» колектив виборов диплом Лауреата І ступеню в номінації «Академічний вокал - хор».

Значні творчі успіхи доцента Любові Дорохіної та очолюваного нею Академічного хору Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької розділили хормейстер Ірина Могильна та концертмейстер Ганна Єрмак. Вітаємо нашу талановиту колегу та зичимо нових звершень на ниві хорового мистецтва!

Пресцентр ННІ мистецтв