24 червня 2022 року на кафедрі біології пройшло четверте засідання наукового семінару аспірантів. Доповіді зробили аспірантка 2-го року навчання Паливода Юлія на тему «Фізіолого-біохімічні показники проростків пшениці м'якої (Triticum aestivum L.) при моделюванні водного дефіциту за дії метаболічно активних сполук», аспірант 2-го року навчання Степанов Євген на тему «Вплив факторів часу, місця збирання та технології заготівлі на концентрацію флавоноїдів у лікарській рослинній сировині» та аспірантка 1-го року навчання Донець Наталія на тему «Фізіолого-біохімічний стан рослин Ginkgo biliba L. за впливу на них метаболічно активних речовин». До участі в роботі наукового семінару були запрошені доктор біологічних наук, професор, професор кафедри нормальної та патологічної морфології, гігієни та експертизи Поліського національного університету Дунаєвська Оксана Феліксівна та доктор біологічних наук, професор, професор кафедри біології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Кур’ята Володимир Григорович. В обговоренні доповідей прийняли активну участь запрошені науковці, викладачі кафедри біології та аспіранти.

теги