В університеті відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників за акредитованою освітньою програмою «Середня освіта (Математика)»

Упродовж 27.06.2022–01.07.2022 р. у Ніжинському державному  університеті імені Миколи Гоголя проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) за освітньою програмою  «Формування математичної компетентності в процесі розв’язування задач з параметрами».  Координаторка курсів підвищення кваліфікації – кандидатка фізико-математичних наук Марина Віра.

На курсах підвищення кваліфікації в НДУ імені Миколи Гоголя вчителі математики удосконалили  фахові компетентності з методики навчання математики. Зокрема, було розглянуто аналітичний та графічний метод розв’язування задач з параметром, а також створення динамічних моделей за допомогою програмного засобу GeoGebra.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації  подякували викладачам за плідну професійну комунікацію, надану наукову й методичну допомогу, необхідну в практичній діяльності вчителя математики.

Бажаємо учасникам професійного зростання та запрошуємо до подальшої співпраці!