Фармацевтичний квест «Стратегія і тактика хімічної модифікації фармацевтичних субстанцій». Професор  Демченко Анатолій Михайлович.

Доктором фармацевтичних наук, професором кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Демченком Анатолієм Михайловичем 10 лютого 2022 року проведено фармацевтичний квест «Стратегія і тактика хімічної модифікації фармацевтичних субстанцій» зі студентами 3 курсу. Під час квесту студентам було представлено шляхи модельного синтезу фармацевтичних субстанцій. У ході практичної частини студенти змогли власноруч змоделювати напрямки модифікації фармацевтичних субстанцій, залежно від будови та реакційної здатності. Проведений квест дав змогу побачити багатогранність напрямків синтезу нових речовин з потенційною фармакологічною активністю.