Відбулося спільне засідання кафедри хімії та фармації та стейкхолдеру –  Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії імені В.П. Кухаря НАН України щодо обговорення ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ХІМІЯ, МЕДИЧНА І ФАРМАЦЕВТИЧНА ХІМІЯ» другого (магістерського) рівня вищої освіти, за спеціальністю 102 Хімія, галузі знань 10 Природничі науки. В обговорення прийняли участь співробітники Інституту на чолі директором, член-кореспондентом НАН України А.І. Вовком, а також викладачі кафедри, на чолі з доктором хімічних наук, професором Суховєєвим В.В.

Під час обговорення також долучилися випускники, які є аспірантами цього інституту. В ході спілкування було відмічено про результативність багаторічної співпраці та підготовку висококваліфікованих фахівців, які гідно продовжують наукову діяльність у різних відділах інституту. Було відмічено, що за останні роки випускники зазначеної спеціальності захистили близько 18 кандидатських та 2 докторські дисертації. Частина з випускників є співробітниками саме цього інституту. Андрій Іванович Вовк підтримав основну ідею програми підготовки фахівців та наголосив на необхідності продовження формування практичних вмінь та навичок, які відповідають сучасним вимогам науки.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності подальшої плідної співпраці у науковій та викладацькій діяльності.