Цікавий круглий стіл провели студенти першого курсу спеціальності «Початкова освіта» на підсумковому занятті, яке проходило у дистанційному форматі.

Під час обговорення питань формування особистості молодшого школяра вони ділилися інформацією щодо технік, які було опановано в курсі «Теорія і методика технологічної освіти в початкової школі», наголошували на важливості трудової діяльності у психофізичному розвитку учнів молодшого шкільного віку. Особливу увагу майбутні вчителі початкових класів зосередили на технологіях декоративно - ужиткового мистецтва України. В умовах російської агресії надважливо спиратися на мистецько-трудові здобутки українського народу, його звичаї, традиції, культуру, які мають неоціненне педагогічне значення для формування молодого покоління справжніх патріотів рідної країни. Під керівництвом доцента кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Шевчук М.О. студенти влаштували виставку власних робіт. Розповідь про історію створення виробів супроводжувалась презентаціями. Це був справжній феєрверк творчості, трудової майстерності та мрій про майбутню професію вчителя початкової школи.