На онлайн-засіданні кафедри географії, туризму та спорту факультету природничо-географічних і точних наук НДУ імені Миколи Гоголя, яке відбулося 17 червня 2022 р., були обговорені результати проведеного опитування здобувачів освітньої програми «Середня освіта (Географія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти, науково-педагогічного персоналу,  роботодавців та професіоналів-практиків щодо рівня задоволеності організацією освітнього процесу в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та змісту освітньо-професійної програми «Середня освіта (Географія)» другого (магістерського) рівня.

Також викладачі кафедри обговорили запропонований варіант освітньої програми «Середня освіта (Географія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2022 р. Гарант цієї програми доц. Барановська О. В. зазначила головні відмінності запропонованого варіанту від попереднього ОП, що зумовлено як врахуванням побажань здобувачів, роботодавців, професіоналів-практиків, науково-педагогічного персоналу,  так і збільшенням кредитів на практичну підготовку і зменшенням кредитів на фахові дисципліни.