В межах візиту до м. Ніжин керівництва Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» делегація побувала і в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Зокрема, обговорили і завідувачем та викладачами кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи вже реалізовані соціальні проєкти та перспективи подальшої співпраці. Керівниця фонду Т. Ставнича відвідала і нову аудиторію позашкільної та інклюзивної освіти, яка створювалась із залученням коштів «Карітас України» як сучасний інклюзивний простір для дітей і молоді. На базі цієї аудиторії вже майже рік реалізуються кафедральні проєкти, проводяться заходи як для студентів, так і для дітей, батьків та ін.

Гості залишилися задоволені від зустрічі і побажали якнайшвидшого повернення студентів в аудиторії.

теги