14 лютого ректор університету Олександр Самойленко відвідав Обласний історико-меморіальний музей-заповідник П.Куліша «Ганнина Пустинь», де  відбулися заходи зі вшанування пам’яті видатного українського письменника, перекладача Біблії українською мовою, автора першого історичного роману "Чорна Рада" Пантелеймона Куліша. Біля пам’ятника письменнику пройшов мітинг-реквієм та заупокійна літургія, а в меморіальній хаті Куліша відбулася презентація I тому перекладів та переспівів Пантелеймона Куліша "Шекспірові твори", яку презентував Олесь Федорук. Пам’ятні заходи прикрасив своїм виступом  Тарас Компаніченко, який виконував кобзарські твори на слова письменника.

Напередодні  в храмі святої Покрови, аби помолитися за Пантелеймона Куліша, зібралися всечесні отці Ніжина, прихожани храму, громадськість міста, представники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.  Очолив молитву настоятель храму святої Покрови отець Михаїл. Свята літургія цього дня була особливою: у храмі читали Святе Євангеліє, яке переклав українською Пантелеймон Куліш. Також до церкви почесні гості привезли мощі Святого Пантелеймона Цілителя.