14 лютого в Ніжинському державному університеті була по-справжньому романтична атмосфера. Творчим проектом #naStile та соціально-гуманітарним відділом, за підтримки Профкому студентів, була створена масштабна фотозона з 400 повітряних кульок та банером "Love is...". Кожного, хто забажав мати пам’ятну світлину, біля фотозони знімав запрошений фотограф.

А вже ввечері "свято кохання" продовжилося у КОЦ Юність, де відбулася святкова вечірка "Valentine’s nigt party" від проекту #naStile. Цікаві конкурси, розваги, танці чекали всіх, хто завітав цього вечора на party. А переможець конкурсу "караоке" отримав подарунок від Профкому студентів. Вечірка проводилась з дотриманням всіх протиепідеміологічних норм.
Тож, свято в університеті вдалося. Вже зовсім скоро нові свята та нові ідеї.