28 вересня 2021 року студенти І курсу ОП “Початкова освіта” разом з викладачами Н.М. Демченко, Н.В. Білоусовою, Т.В. Гордієнко та Л.О. Дубровською долучилися до “Форуму молодіжних ініціатив Ніжина “CoolТИватор іDей” - 2021”, проведення якого було ініційовано Ніжинським міським молодіжним центром.

На початку Форуму усі присутні долучилися до активності з оволодіння навичками жестової мови, де вивчили фразу у підтримку людей з обмеженим слухом. Наші викладачі Білоусова Н.В. та Гордієнко Т.В. були серед тих, хто демонстрував фразу жестовою мовою. Відвідавши панельну дискусію з теми “Теорія поколінь”, студенти-початківці закріпили теоретичний матеріал, отриманий на лекційному занятті цього дня з теорії поколінь, отримали додаткові знання з підходів до роботи з людьми різних вікових категорій, отримали практичні кейси щодо особливостей їх навчання, розвитку м'яких навичок (Soft skills) та професійного спрямування. Також разом з іншими учасниками пленарного засідання та воркшопу І-лінійки наші студенти долучилися до створення видео. Ведучою воркшопу І-лінійки була Вікторія Безсмертна (голова ГО Інститут Креативних Інновацій, координаторка проєкту “Посилення політики рівних можливостей в Житомирській області”, координаторка, майстер-фасилітаторка програми Active Citizens Ukraine British Council Ukraine, експертка проєкту Ради Європи “Молодь за демократію в Україні”, тренерка проєкту “Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля” Міжнародної Організації з Міграції, регіональна представниця ГО “Українського Жіночого Конгресу”, амбасадорка Фонду Родини Богдана Гаврилишина, тренерка Школи Волонтерства Української Волонтерської Служби.

Серед спікерів виступали:

1) Анастасія Корицька - співзасновниця ГО “Українська монолітність”, помічниця депутата Чернігівської міської ради, співавторка інтерактивного навчання з фінансової грамотності, представниця проєкту по боротьбі з інсультами Just Save Life JustSaveLife, стипендіатка ВРУ, КМУ та фонду Леоніда Кучми;

2) Леся Мукосєєва - завідувачка відділу молодіжної роботи у “Державний інститут сімейної та молодіжної політики”, тренерка програми МП, експертка з питань досліджень у молодіжній сфері, соціального картування;

3) Павло Медина - керівник Молодіжного центру "Нові крила" , керівник Першого молодіжного телеканалу, член правління Асоціації молодіжних центрів України , амбасадор Фонду Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation, автор Кращих практик молодіжної роботи в Україні 2017, 2019, 2020 років, лауреат премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді в позбудову України, лауреат премії top30under30 від Kyiv Post, Тренер/фасилітатор/ментор у різних проєктах БурLab;

4) Дмитрій Пронін - національний фасилітатор програми Active Citizens Ukraine від British Council Ukraine, агент (ні, не 007, а краще) волонтерства в Української Волонтерської Служби, блогер YouTube-каналу, скаут, молодіжний працівник;

5) Влад Моргацький - аспірант кафедри географії України Львівського національного університету імені Івана Франка, лідер наукової платформи Української спілки молодих географів та активний учасник Товариства дослідників України, випускник освітньої урбаністичної програми “City Makers Course Lviv 2.0” та «Осіння школа урбаністики на Майорівці».

Наприкінці Форуму початківці отримали навички домедичної допомоги під час майстер-класу.