08 лютого 2022 року викладачі та студенти університету долучитися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

У рамках заходу були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті» та зареєстровано рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

Учасники заходу виконали вправи у віртуальних кімнатах, одержали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися, як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, та одержали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

теги