Цього року здобувачі вищої освіти зі спеціальності 013 Початкова освіта здавали комплексний кваліфікаційний екзамен у присутності стейкхолдерів-роботодавців: Павлюченко Тетяни Миколаївни – директорки Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, Тимченко Анжели Володимирівни – директорки Комунального закладу Ніжинського міського молодіжного центру, які відмітили грунтовну підготовку студенток і висловили бажання й надалі співпрацювати з кафедрою педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту.

Під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Дубровської Лариси Олександрівни блискучо захистила кваліфікаційну роботу Бутенко Світлана Василівна з теми: «Педагогічні умови розвитку творчих здібностей учнів початкової школи (І цикл)».

Комісія отримала задоволення від високого рівеня підготовки студентів денної, а особливо заочної форми навчання.

Бажаємо дівчаткам успішного професійного старту та щасливої жіночої долі!

теги