В перший день сесії магістрантів заочного відділення спеціальності 053 Психологія першого року навчання відбулася зустріч студентів з гарантом освітньо-наукової програми «Клінічна  психологія з основами психотерапії» доцентом кафедри загальної та практичної психології Михайловою Оксаною Іванівною.

Магістранти дізналися багато корисної інформації щодо своєї освітньо-наукової програми, зокрема:

• Що таке компоненти освітньої програми
  • З яких компонентів складається освітньо-наукова програма «Клінічна психологія з основами психотерапії»
  • Чим ця освітньо-наукова програма відрізняється від усіх інших програм в НДУ.
  • Які функції гаранта освітньої програми
  • Як підготуватися до написання магістерської роботи

І ще багато потрібної інформації для майбутнього навчання.

Зустріч пройшла в діалозі, у теплій атмосфері, магістранти поставили питання, поділилися своїми враженнями щодо початку навчання та обговорили подальшу комунікацію і взаємодію.

Дякуємо за активність та участь та чекаємо подальших зустрічей.