16 грудня в ННІ філології, перекладу та журналістики відбулася регіональна науково-практична студентська конференція "Феміністичний дискурс в регіональній літературі та мистецтві: жіноча доля письменниць і актрис Поліського краю". Модератором конференції виступили Самойленко Г. В., доктор філологічних наук, професор та Якубіна Ю. В., кандидатка філологічних наук, доцент.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся ректор НДУ Самойленко О.Г. та директорка Навчально-наукового інституту філології, перекладу та журналістики Клипа Н.І.

Із доповідями на конференції виступили студенти спеціальності 014.01. Середня освіта. Українська мова та література.

У доповідях прозвучали прізвища видатних особистостей на тлі нашої історії та культури: Ганни Барвінок, Наталки Полтавки (Н.М.Кибальчич), Н.К.Кибальчич, Н. Грінченко, М. Заньковецької, П. Глібової, Г. Москвичової-Ніжинської, М. Шекун-Коломійченко. Головна теза конференції - жіночий стоїцизм, табуйовані теми, зміни в свідомості, подолання гендерного та соціального нерівноправ'я у творчості письменниць та актрис.