Днями колектив Молодіжного хору «Світич» Навчально-науковового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя отримав результати участі в І Міжнародному конкурсі «KAMMERTON» (Туреччина-Румунія), який проводився турецькою музичною асоціацією «Caspi Art Sanat» за сприяння румунського музичного товариства «Ego Art Music».
Конкурси під егідою «Caspi Art» відбуваються щорічно за результатами відео записів, де кожен колектив або учасник демонструє свої виконавські здобутки під час концертних виступів. Можливість творчої реалізації в умовах сучасних пандемічних обмежень стала інноваційним засобом просування свого мистецького доробку як для юних талантів, так і для досвідчених виконавців, оскільки мета міжнародного конкурсу «KAMMERTON» – виявлення талановитих, яскравих особистостей у різних напрямках музичного виконавства, а також можливість обміну творчими досягненнями між представниками різних країн та поколінь.
Хор «Світич» отримав найвищий ступінь відзнаки – «GRAND PRIX» в номінації «Академічні хори» та вчергове прославив Ніжинську вищу школу і довів свій високий професійний рівень.
Вітаємо «Світич» та його керівників – професорів Людмилу Шумську та Людмилу Костенко, диригента-хормейстера – доцента Тетяну Раструбу,  провідного концертмейстера Галину Брюзгіну, хормейстерів – Лілію Мироненко, Ярослава Йотку та Вікторію Йотку!
теги