17 листопада міський голова Олександр Кодола привітав студентів з Міжнародним Днем студента Міський голова Олександр Кодола та заступник міського голови Ірина Грозенко відзначили Подяками міського голови найкращу студентську молодь Ніжинської територіальної громади, це лідери студентського самоврядування, науковці, волонтери, громадські діячі.

Серед нагороджених – студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Лідери студентського самоврядування: Саранчук Ольга Іванівна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Науковці року: Терещенко Оксана Олексіївна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Таланти року: Кондратенко Вікторія Олександрівна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Козирева Оксана Сергіївна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Волонтери року: Іванюк Вікторія Сергіївна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Голованюк Катерина Ігорівна, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Вітаємо наших студентів з нагородами і бажаємо подальших успіхів у громадській, творчій діяльності!