На запрошення ректора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександра Самойленка до університету з дружнім візитом завітав Отфрід Ріхтер, керівник Меммінгенського музичного колегіуму, Меммінгенської школи музики та співу, професор Стокгольмського університету. Отфрід вже багато років співпрацює з Академічним камерним хором імені Дмитра Бортнянського — українським хоровим колективом при Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Сьогодні ж почесному гостю випала нагода наживо почути спів Молодіжного хору «Світич», який є візитною карткою Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Отфрід був приємно вражений творчою програмою колективу та подякував їм за естетичну насолоду.
Також гість мав можливість познайомитися з виставкою книг із фонду рідкісних і цінних видань бібліотеки університету та поспілкуватися зі студентами факультету іноземних мов.

Анна Лебедєва

теги