Для Ніжинського вишу відбулась унікальна подія – він став рекордсменом України. Протягом доби 21-22 жовтня 2021 року в Гоголівській аудиторії старого корпусу проходив марафон «Читаємо Гоголя разом». Ця акція була організована фахівцями соціально-гуманітарного відділу з метою вшанування пам’яті геніального письменника, класика світової літератури, який навчався в Ніжинській гімназії вищих наук, привернути увагу до його творів, популяризувати навчальний заклад, сприяти творчому самовираженню, розвитку уяви, розширити світогляд та ознайомитися з літературною спадщиною випускника Ніжинської вищої школи, а також з нагоди 200-річчя з дня початку навчання Миколи Гоголя в Ніжинській гімназії вищих наук.

Протягом доби велася онлайн-трансляція на YouTube-каналі університету. Дуже приємно, що до читання творів Миколи Гоголя долучилися 126 учасників – саме стільки заявок зафіксували представники Книги рекордів України. Дякуємо ректору університету Олександру Самойленку, міському голові Ніжина Олександру Кодолі, представникам влади міста, студентам і викладачам університету та інших навчальних закладів міста. Адже завдяки спільним зусиллям ми змогли стати рекордсменами України.

Анна Лебедєва

Галерея зображень