20 жовтня Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді. Його супроводжувала Голова політичного відділу Каріна Вуландарі. У рамках візиту відбулася зустрічі з ректором університету Олександром Самойленком. «Мені дуже приємно вітати таку делегацію у стінах університету. Наш виш славиться своєю 200-літньою історією та давніми традиціями» – звернувся до гостей Олександр Самойленко. Він ознайомив гостей із історією вишу, напрямами діяльності університету, пріоритетними проектами, інфраструктурою, здобутками вишу та подальшими перспективи його розвитку. Ректор також закцентував увагу присутніх на тому, що сьогодні в університеті навчаються студенти-іноземці, в тому числі з країн Азії, тому сподівається на співпрацю з індонезійськими вишами.

Олександр Самойленко висловив переконання у взаємовигідному співробітництві між Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя та закладами вищої освіти Республіки Індонезія. З великим інтересом делегація ознайомилася с музейним комплексом вишу, музеєм рідкісної книги та аудиторним фондом університету. Крім того, почесні гості університету в супроводі ректора оглянули територію вишу та його корпуси. Ця екскурсія справила на них неабияке враження. Пан Посол подякував за гостинність керівництву вишу та висловив переконання в подальшій дієвій співпраці із університетом. На згадку про зустріч ректор вишу та Посол обмінялися пам’ятними подарунками.

Анна Лебедєва