Цікавий тренінг на тему «Розвиток комунікативних навичок дітей підліткового віку» провели магістранти-майбутні фахівці соціальної роботи у супроводі Світлани Борисюк, доцентки кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Вихованці Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей навчалися конструктивно вирішувати конфлікти, працюючи з двосторонніми терапевтичними іграшками (авторка С. Борисюк), з’ясовували причини непорозуміння між людьми та способи його подолання, із задоволенням виконували завдання щодо розвитку толерантності, колективної взаємодії та згуртованості. Сподіваємося, що під час емоційного практичного заняття були посіяні зерна професійної і життєвої компетентності, які є корисними як дітям, так і магістрантам-практикантам.

теги