Дотримуючись вимог до роботи навчальних закладів освіти в умовах «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, в університеті були проведені змагання з волейболу серед першокурсників.

У турнірі взяли участь 8 команд з п’яти навчальних підрозділів університету. Протягом трьох днів першокурсники вели безкомпромісну боротьбу з бажанням показати найкращі уміння та навички в цьому виді спорту. Команди методом жеребкування були розподілені на дві підгрупи, у яких за коловою системою розіграли місця. А в останній день змагань, за результатами фінальних стикових ігор, першокурсники вибороли такі місця:

Серед хлопців III місце зайняла команда факультету іноземних мов.

ІІ місце виборола команда факультету природничих та точних наук, а Чемпіонське ж місце дісталось команді історико-юридичного факультету. Серед дівчат III місце - у команди історико-юридичного факультету. ІІ місце зайняла команда факультету природничих та точних наук. А переможницями турніру стали дівчата факультету психології та соціальної роботи.

Бажаємо студентам подальших успіхів у спортивному житті університету.

Кафедра географії туризму і спорту НДУ

Студентський профком