Розпорядження про призначення 202-м науково-педагогічним працівникам стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти ухвалено урядом на черговому засіданні Кабінету Міністрів України 29 вересня 2021 року. Стипендії призначено науково-педагогічним працівникам, які зробили особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку вищої освіти, сумлінно протягом багатьох років на високому науково-теоретичному і методичному рівні здійснювали підготовку здобувачів вищої освіти та досягли сімдесятирічного віку.

Щиро вітаємо з призначенням стипендій Кабінету Міністрів України наших викладачів:

КОНОНКО Олену Леонтіївну, професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
КРИЛОВЦЯ Миколу Григоровича, професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;
СТРАШКО Євгенію Матвіївну, доцента Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
Бажаємо науковцям наснаги для подальших досягнень!