29 вересня, напередодні Дня працівників освіти, у Чернігові зібрались кращі представники освітянської галузі Чернігівщини з нагоди свого професійного свята. Приводом для такої приємної зустрічі стало вручення премій імені Софії Русової та Георгія Вороного. Гостинно вітали освітян перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, заступник голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк та начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

Обласною премією імені Георгія Вороного нагороджено Бондаренко Аллу Іванівну, професора кафедри української мови та методики її навчання Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Вітаємо Аллу Іванівну з отриманням заслуженої нагороди, яка є підтвердженням Ваших високих професійних якостей. Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей.

теги