Третя група на навчальну програму з оволодіння навичками жестової мови в межах проєкту «Почуй мене» - СТАРТУВАЛА 15 вересня!!!!

До проєкту долучилися учасники з різних громад - Ніжинської, Носівськоі, Лосинівськоі, з різних організацій - ІРЦ, дошкільних та освітніх закладів, здобувачів освіти з шкіл та із батьків, студентів спеціальностей «соціальна робота», «позашкільна освіта», «початкова освіта», викладачів, фахівців соціальної роботи, асистентів вихователів та вчителів, активних громадян!!! Викладачка жестової мови - Дробна Леся Станіславівна, Голова Ніжинської  територіальної організації УТОГу підтримує реалізацію цього проєкту та сприяє поширенню лояльності до людей з порушенням слуху.  З 23 по 30 вересня буде тривати Міжнародний тиждень глухих людей. До якого пропонуємо долучитися і вам! За детальною інформацію про події в ці дати, завітайте до нас на кафедру соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Проєкт діє за підтримки
#ActiveCitizensUkraine