02 вересня 2021 року студенти І курсу спеціальності “Початкова освіта” НДУ імені Миколи Гоголя розпочали вивчення нової навчальної дисципліни “Освітні тренди”. На першому лекційному занятті доцент Демченко Н.М. ознайомила студентів з  інформацією щодо мети, завдань, очікуваних результатів навчання, змісту навчальної дисципліни “Освітні тренди”, критеріїв та термінів оцінювання, студенти отримали роз'яснення про політику навчального курсу, а також пройшли вхідне опитування. А головне пограли в інтерактивну гру “Правда/неправда”, що допомогло краще впізнати майбутніх одногрупників, та можливо вперше у своєму житті застосували метод сторітелінгу, створюючи історію знайомства та вивчення навчальної дисципліни “Освітні тренди”.