15 вересня біля Вічного вогню відбувся пам’ятний мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 78-ї річниці визволення Ніжина від фашистських загарбників.

Біля Пам’ятного знаку загиблим землякам в роки Другої Світової війни були проведені урочисті заходи. Своїми спогадами про страшні буремні роки поділився з усіма присутніми Почесний громадянин Чернігівської області, учасник партизанського з’єднання «За Батьківщину», член президії міської ради ветеранів Петро Андрійович Крапив'янський.

На заході були присутні ректор університету Олександр Самойленко, викладачі, співробітники та студенти. Під час мітингу лунали пісні на військову тематику, що дало змогу поринути у атмосферу минулих часів. Пам'ять наших загиблих земляків вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам'ятного знаку.