Традиційно знайомство першокурсників з університетом розпочинається з екскурсій корпусами та музеями. Цього разу студенти першого курсу спеціальності 061 Журналістика відвідали Музей рідкісної книги імені Г. П. Васильківського.

Цікава інформація, надана директором Олександром Морозовим, про заснування бібліотеки та її фонди не залишила студентів байдужими. Стародруки бібліотеки вони можуть використовувати у своїх дослідницьких роботах, працюючи з книгами в читальному залі.  Знання, отримані під час екскурсії, суттєво зможуть доповнити лекції викладача в контексті фахової дисципліни «Історія видавничої справи». Студенти також мали можливість потримати в руках та відчути на дотик найцінніші раритети з фондів музею.

#ННІфілологіїНДУ #НДУГоголя