12 травня 2021 р. відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни "Методика навчання інформатичної освітньої галузі в початковій школі" для студентів 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта з теми: "Презентація як один з видів наочності". Лекція підготовлена і проведена канд. пед. наук, доцентом кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту Шевчук М.О. Під час заняття було розглянуто ряд питань, що стосуються значення унаочнення навчального матеріалу для ефективності його засвоєння, вимоги до змісту та дизайну презентації та методику вивчення програми Power Point у початковій школі. Крім теоретичного матеріалу лектор підготувала практичні завдання для перевірки ступеня засвоєння інформації. Студенти отримали багато цікавих, потрібних знань, які зможуть використати не тільки в майбутній професійній діяльності, але й під час навчання в ЗВО.