Практика у магістрантів – чудова нагода для співпраці з практикуючим психологом унікальної спеціалізації.

19 травня 2021 року під час проходження практики магістранти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми Клінічна психологія з основами психотерапії провели фахову зустріч з практикуючим психологом Наконечною Антоніною Володимирівною.

Антоніна Володимирівна унікальний фахівець.

Психолог у клініці, що займається проблемами перинатальної та репродуктивної психології, вивчає психологію жінок репродуктивного віку.

Президентка Української асоціації психосоматики репродуктивної перинатальної психології.

Викладач кафедри загальної і медичної психології НМУ їм.О.О.Богомольця.

Зустріч пройшла дуже тепло і жваво.

Під час зустрічі були розглянуті психологічні проблеми пренатальної психології.

Зокрема:

v Місце пренатальної психології в сучасній науці та її методологічні засади.

v Особливості роботи психолога з жінками, які мають різні репродуктивні проблеми та хвороби.

v Особливості емоційних станів жінок перед, під час вагітності, після пологів.

v Розкрито власні напрацювання щодо практичного досвіду психологічної роботи з жінками, що пройшли ЕКЗ, тощо.

Надзвичайно зацікавили магістрантів кейси з практики і питання психосоматики особливостей жіночого репродуктивного здоров’я.

Дуже дякуємо Наконечній Антоніні Володимирівні, магістрантам та організаторам зустрічі за змістовне і надзвичайно корисне спілкування й досвід.

Чекаємо наступних зустрічей і корисних психологічних заходів.

#Психологія_в_Ніжині #ПсихологіяНіжин #магістратура_психологія #Кафедра_загальної_та_практичної_психології