Попри те, що в цьому році студенти мало займалися в аудиторії через складну епідеміологічну ситуацію в країні, все ж виконали колективний груповий проєкт на тему «Л.Глібов. Аналіз байки «Коник-стрибунець».

Під час виконання ІНДЗ майбутні вчителі виявили здатність  вільно орієнтуватися у шкільний програмі з читання і підручниках; моделювати сучасний урок читання, використовуючи нові технології навчання та створювати конспект уроку; оптимально використовувати можливості читання досягнення для освітніх, виховних і розвиваючих цілей; аналізувати твори дитячої літератури різних видів та жанрів, визначати їх зміст;  самостійно підготувати коротке повідомлення про письменника, використовуючи його книги та літературно-критичні матеріали;    встановлювати зв’язки між історичними подіями та літературними творами;  аналізувати художні тексти, визначати виховне й пізнавальне значення кожного із них; - працювати з критичними джерелами;  визначати роль конкретного художнього твору та творчості письменника для розвитку українського літературного процесу; здатність виконували різні ролі під час навчання – учителя, експертів тощо.

Під час розробки проєкту враховувалися знання студентів щодо творчості Л.Глібова, здатності аналізувати та виокремлювати байку як жанр літератури, знання основних етапів роботи над художнім твором та здатність дібрати оптимальні методи та засоби організації роботи на уроці; оригінальність подачі матеріалу, підготовка дидактичного матеріалу до заняття,  активність у  груповій діяльності в ролі учнів; здатність до перевтілення – уміння виконувати роль учителя, наявність педагогічних якостей та здібностей кожного студента, здатність до педагогічного самоаналізу діяльності.