Одним з індивідуальних завдань під час вивчення курсу «Методика навчання мовно-літературної освітньої галузі в початковій школі: Дитяча література з методикою» є створення групового проєкту уроку читання та його проведення з записом на відео.   Основним завданням є навчити майбутніх учителіввільно орієнтуватися у шкільний програмі з читання і підручниках з усіх років навчання; моделювати сучасний урок читання, використовуючи нові технології навчання; оптимально використовувати можливості читання для  досягнення для освітніх, виховних і розвиваючих цілей; працювати з підручниками, вміло використовувати дидактичні можливості методичного апарату навчальної книги, її рубрикації, умовні позначення, питання і завдання, ілюстративний матеріал, завдання до текстів; аналізувати твори дитячої літератури різних видів та жанрів, визначати їх зміст, освітньо-виховний та естетичний вплив на дітей; використовувати вивчені напам’ять жанри дитячого фольклору та кращі твори письменників у повсякденному житті дітей (прогулянки, спостереження, режимні процеси, свята);   оцінювати дитячі книжки з точки зору педагога, визначати, для якого віку вони адресовані, який пізнавальний, виховний та естетичний потенціал мають; самостійно готувати коротке повідомлення про письменника, використовуючи його книги та літературно-критичні матеріали;  складати казочки про персонажів слов’янської міфології; визначати основні мотиви творчості письменників; самостійно добирати твори різних письменників до визначеної тематики.

Так студентами групи Па-31 у травні 2018 р. було підготовлено цікавий проєкт уроку у 3 класі на тему «Д.Павличко. Аналіз вірша  «Вітряк» (урок засвоєння нових знань) переважно з дотриманням усіх вимог загальною тривалістю 40 хв. Було розроблено оригінальну концепцію, підготовлено цікавий  дидактичний матеріал з урахуванням вікових особливостей молодших школярів,   розподілено ролі між студентами. Окрім того під час оцінки відеопроєкту  були враховані: оригінальність, повнота висвітлення матеріалу на всіх етапах аналізу художнього твору, наявність творчих завдань для учнів, сукупність, послідовність і взаємозв'язок елементів уроку, логіка викладу матеріалу вчителем, раціональне використання часу, оптимальний вибір форм, методів і прийомів навчання. Зміст і обсяг нового навчального матеріалу, що пропонувався для засвоєння на уроці, установлював основні лінії зв’язку з матеріалом, що попередньо вивчили учні, вдало були дібрані  запитання для повторення. У цілому студенти справилися з завданням.