Нещодавно відбувся Міжнародний конкурс співаків, музикантів, авторів «Сила музики» (8 сезон), зорганізований громадською організацією Всеукраїнська творча екосистема «Музика» та творчим об’єднанням «Сузір’я Україна» за схвалення Міністерства культури та інформаційної політики України.

До складу журі входили: директор конкурсу Олена Корольова, продюсер Андрій Мірошниченко, актриса, співачка та викладач КМАМ ім. Р. М. Глієра Валентина Лесик, викладач, керівник духового оркестру Андрій Мітрохов, композитор, викладач КМАМ ім. Р. М. Глієра Вероніка Тормахова, композитор, диригент, артист оркестру, викладач Геннадій Павлик
       Студент 2 курсу Інституту мистецтв імені Олександра Ростовського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – Володимир Гливацький здобув Диплом «Grand Prix» в номінації «Композитор», представивши на конкурс власний музичний твір «Колискова» на слова Лесі Українки, створений для академічного мішаного хору a cappella.

Примітно, що ця творча перемога була позитивно оцінена продюсером конкурсу А. Мірошниченко: «Молодого композитора Володимира Гливацького було нагороджено дипломом «Grand Prix» за витончений сучасний твір для хору, за справжнє мистецтво, тому журі прийняло рішення про особливе відзначення його опусу за сучасну музичну інтерпретацію поетичної класики Лесі Українки. Щиро дякуємо нашим володарям «Grand Prix» за творчість. Бравіссімо!».