26 квітня 2021 року відбувся міжрегіональний онлайн-форум стейкхолдерів "Проєктування освітніх програм підготовки майбутніх учителів початкових класів". На форумі були присутні директори шкіл, заступники, учителі початкових класів, випускники, викладачі з кількох регіонів України.

Директори, заступники та вчителі Чернігівського та Полтавського регіонів та завідувачі кафедр і гаранти освітніх програм з Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка поділилися своїми спостереженнями й думками з приводу того, яким має бути сучасний випускник спеціальності 013 Початкова освіта: які компетентності має набути під час навчання в ЗВО, які якості особистості знадобляться під час роботи в професії.

Резолюцією зустрічі стало окреслення перспектив створення освітніх професійних програм спеціальності 013 Початкова освіта та укладання договорів про співпрацю.

теги