Кафедра української мови та методики її навчання Навчально-наукового інституту філології, перекладу та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя визначила переможців Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Ними стали:

1. Хомич Лада – учениця 10 класу іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (учитель – В. І. Хомич)  – диплом І ступеня.
  2. Забейда Надія –  учениця 10 класу Прилуцької ЗОШ І–ІІІ ст. № 9 (учитель – Н. І. Фесай) – диплом ІІ ступеня.
  3. Кустенко Наталія – учениця 11 класу Киселівського ЗЗСО (учитель – Н. І. Вахненко) – диплом ІІ ступеня.
  4. Лук’янчук Богдана – учениця 10 класу Нововолинського ліцею № 6 (учитель – В. В. Мелюх) – диплом  ІІ ступеня.
  5. Каїка Інна – учениця 10 класу іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (учитель – В. І. Хомич)  – диплом ІІ ступеня.
  6. Галкіна Марія – учениця 10 класу Нововолинського ліцею № 6 (учитель – В. В. Мелюх) – диплом  ІІІ ступеня.
  7. Гриб Анна – учениця 11 класу іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (учитель – А. М. Кайдаш)  – диплом ІІІ ступеня.
  8. Грукач Анастасія – учениця 10–Б класу Чернігівського ліцею № 22 (учитель – О. І. Клюй) –  диплом ІІІ ступеня.
  9. Курилко Максим – учень 11 класу  Спаської ЗОШ І–ІІІ ст. (учитель – Т. М. Лапа) – диплом ІІІ ступеня.
  10. Руденко Тетяна – учениця 10 класу Чернігівського обласного педагогічного ліцею (учитель – Н. Є. Голуб) – диплом ІІІ ступеня.
  11. Рутта Оксана – учениця 10 класу Чернігівського обласного педагогічного ліцею (учитель – Н. Є. Голуб) – диплом ІІІ ступеня.
  12. Сидорчук Ольга – учениця 11 класу іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (учитель – А. М. Кайдаш)  – диплом ІІІ ступеня.
  13. Фляк Діана – учениця 10 класу Нововолинського ліцею № 6 (учитель – В. В. Мелюх) – диплом  ІІІ ступеня.

Сертифікати учасників Всеукраїнської олімпіади з української мови отримують:

1. Александрович Вадим.
  50. Ярмак Анжела.
  51. Ярмоленко Владислав.
  52. Яцько Олексій.

Вітаємо учасників і переможців! Бажаємо подальших успіхів!

Просимо звернути увагу: результати тих учасників, які виконували олімпіадні завдання, але завчасно не зареєструвалися (Вікторія Бартош, Вероніка Братиця, Світлана Галутіна, Анна Коваленко, Артем Коваль, Марія Кубрак, Діана Макаренко, Андрій Мальцев, Віталій Мосол, Аліна Немічева, Ірина Урода), не увійшли до рейтингової таблиці.

Дипломи переможців, сертифікати учасників, подяки вчителям, які підготували переможців, будуть надіслані в електронному форматі на зазначені під час реєстрації адреси протягом травня 2021 року.

Дякуємо всім учасникам олімпіади та їхнім учителям! Плекаймо рідну мову!