20 квітня 2021 року в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM відбулося пленарне засідання звітної наукової конференції викладачів університету за 2020 рік. Зі вступним словом виступив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д.ф.-м.н., проф. Мельничук О. В. і розповів про основні наукові здобутки університету у 2020 році.

У пленарному засіданні звітної наукової конференції взяло участь більше 50 учасників. Результати науково-дослідної роботи різноманітної тематики з цікавими доповідями і презентаціями представили: к пед. н., доц. Володченко Ж. М. «Лідерство в основі створення особистого бренду викладача», д. філол. н., проф. Самойленко Г. В. «Про стан дослідження та популяризації спадщини Ніжинської вищої школи», д. і. н., проф. Лепявко С. А. «Чернігівські жінки-волонтерки в російсько-українській війні від 2014 р. і до сьогодні», к. пед. н., доц. Тезікова С. В. «Професійний розвиток викладача вишу: нові виклики - нові можливості (за матеріалами проєкту Еразмус+ UTTERLY)».

Секційні засідання відбудуться за кафедральними планами.