У березні 2021 року Ніжинські студенти взяли активну участь у всеукраїнському конкурсі студентських наукових проєктів, який відбувався у межах Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Одразу три наукові проєкти були відібрані до фінального етапу:

«Соціально-психологічна платформа підтримки батьків, які виховують дітей з інвалідністю «Поруч з нами»» (студентка 4 курсу спеціальності «соціальна робота» С. Берещак; керівник – Б’янка Г.Г.);

«Навчальна програма з оволодіння навичками жестової мови «Поширимо жест» ( студентка 4 курсу спеціальності «соціальна робота» О. Шейко; керівник – Б’янка Г.Г.);

«Сімейний табір вихідного дня як форма профілактики домашнього насильства» (аспірантка Клименко Л., студентка 4 курсу Баранець Ю. та магістрантка Пінчук А.; керівник – Сватенков О. В.).

Журі відзначило новизну наукових пошуків учасників конференції, глибоке змістове наповнення проєктів, нетиповий підхід у виборі тем досліджень, можливість подальших творчих пошуків.

У результаті цілком заслужено проєкт «Сімейний табір вихідного дня як форма профілактики домашнього насильства» посів друге місце та отримав грошову винагороду.

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи щиро радіє і вітає конкурсантів та бажає нових звершень!!!