Навчальна дисципліна „Практикум з виховної роботи в початковій школі” (викладач доц.  Філоненко О.С.) спрямована на   формування у майбутніх учителів початкових класів системи  теоретичних  знань  та практичних умінь і способів діяльності, готовності до виконання виховної функції вчителя та класного керівника. Одне із завдань практичних занять -  моделювання та аналіз виховних заходів. Студенти спеціальності 013 Початкова освіта групи ПО 21 під час практичних занять провели конкурс (Данильченко Даная), вікторину (Самусь Анна), змагання (Клименко Дарина), розробили ігрові програми (Савчин Юлія, Гнілуша Анастасія).

Вдалим було проведення 3 березня 2021 року свята "Зустріч весни та весняних свят". За оргазацію і проведення свята відповідала Охріменко Вікторія, яка майстерно продумала кожну його деталь. Щоб якісно провести виховний захід із учнями, майбутньому вчителю необхідно самому бути активним учасником, тому в аудиторії ми виконували ролі ведучих (Шитік Юлія та Гнілуша Анастасія), роль дівчини-Весни (Клименко Дарина), співали пісні, декламували вірші, виконували хороводні танці з інструментальним супроводом, дарували компліменти. Коли пробуджується природа, хочеться змін і оновлення. Весна – це м’які обриси всього, що нас оточує. Розмитість хмар, перші фарби тюльпанового настрою, гомін птахів, посмішки перехожих, якась невагомість, нові відтінки почуттів… Весна надихає... На нашу думку свято вдалося і ми якнайкраще втілили задумане.

Студенти групи ПО 21