Вагомими творчими здобутками завершився 2020 рік для кафедри інструментально-виконавської підготовки: студенти Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського отримали чисельні перемоги на Міжнародних конкурсах в номінаціях з музично-інструментального мистецтва.
Вітаємо талановиту студентську молодь, яка зберігає та розвиває художні традиції Ніжинської вищої школи!

Клас професора Шумського Миколи Олександровича
  1. Ніжинець С. ДИПЛОМ за І місце в V Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості Inna-Brovary, інструментальне виконавство, м. Бровари, 2020
  2. Х. Веньцзє ДИПЛОМ за І місце в V Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості Inna-Brovary, інструментальне виконавство, м. Бровари, 2020
  3. Павленко Є. ДИПЛОМ за ІІ місце в V Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості Inna-Brovary, інструментальне виконавство, м. Бровари, 2020
  4. Білоус А. ДИПЛОМ за І місце у Міжнародному дистанційному фестивалі конкурсі дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», 12 грудня 2020 р.
  5. Білоус А. ДИПЛОМ за ІІ ступеня у Міжнародному дистанційному фестивалі конкурсі творчості «PROFEST», 12 грудня 2020 р.
  6. Білоус А. ДИПЛОМ за І ступеня у Міжнародному дистанційному фестивалі "Sterne uber dem Rhein"», Німеччина , грудень 2020 р.

Клас доцента Павленка Олексія Миколайовича
  1. Дорош К. ЛАУРЕАТ І премії в Міжнародному конкурсі-фестивалі «Новорічна коляда» м. Кривий Ріг, 2020 р.
  2. Нікуленко А. ЛАУРЕАТ І премії в Міжнародному конкурсі-фестивалі «Новорічна коляда» м. Кривий Ріг, 2020 р.

Клас викладача Багмута Володимира Миколайовича
  1. Пісоцький В. ДИПЛОМ за І місце в V Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості Inna-Brovary, інструментальне виконавство, м. Бровари, 2020