20 травня в актовому залі нового корпусу відбувся звіт роботи соціально-гуманітарного відділу. Звіт включав в себе презентацію роботи соціально-гуманітарного відділу та виступи колективів (гуртків соціально-гуманітарного відділу).

Соціально-гуманітарний відділ є структурним підрозділом університету, який діє на основі Закону України “Про вищу освіту”, Положення про державний вищий заклад освіти, Концептуальних засад гуманітарної освіти в Україні, Статуту університету, інших законодавчих актів і нормативних документів з питань освіти, рішень, що мають чинність в університеті.

Соціально-гуманітарний відділ здійснює свої функції щодо організації, координування та керівництва виховним процесом в університеті через деканати і кафедри,  студентське самоврядування.

Соціально-гуманітарний відділ бере участь у розробці положень, інструкцій та методичних рекомендацій з питань організації науково-методичного забезпечення виховного процесу та соціально-гуманітарної діяльності, є безпосереднім організатором загальноуніверситетських культурно-масових заходів.

Структурними підрозділами соціально-гуманітарного відділу є: Культурно-дозвіллєвий центр, Музейний комплекс НДУ імені Миколи Гоголя, редакція газети “Альма-матер”, студентське кафе “Юність”, костюмерна. Фахівці соціально-гуманітарного відділу відповідають за звукове оформлення заходів, свої послуги надає і паспортист.

Відділ активно співпрацює з профспілковими комітетами працівників та студентів, студрадою університету, радами гуртожитків, іншими структурними підрозділами, які діють в університеті.

Завантажити повний вміст документу для ознайомлення