02 лютого 2021 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя стартувала навчальна програма з оволодіння навичками жестової мови в межах соціального проєкту «Почуй мене», який розроблений кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи і реалізується на волонтерських засадах.

Першими учасниками проєкту стали директори і фахівці соціальних і освітніх закладів, установ і організацій міста, співробітники поліції, викладачі, здобувачі вищої освіти та ін. Відкрив перше заняття зі словами вітань та побажань наснаги у вивченні жестової мови завідуючий кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи д-р пед. наук, проф. Лісовець Олег Васильович. На відкриття був запрошений лікар-лор, сурдолог Ніжинської міської лікарні ім. Галицького Чайка Віталій Олександрович, який професійно розповів про особливості порушень слуху та діагностики. А проводитиме навчання голова Ніжинської територіальної організації українського товариства глухих (УТОГ) Дробна Леся Станіславівна. Це важливий проєкт для Ніжинської громади, яка таким чином стане більш відкритою до людей з інвалідністю!!!

Ганна Б‘янка