29 січня на Вченій раді університету було підведено підсумки конкурсу «Науковець року» університету за 2020 рік. Переможці визначалися за матеріалами наукових та творчих досягнень за 2020 рік. Спеціальна комісія на чолі з головою профкому працівників Лейберовим О.О. визначила переможців за кількістю набраних балів учасників конкурсу.

У номінації «Молодий науковець року» перемогу отримав Бобро А.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту.
У номінації «За найбільший внесок у формування міжнародного іміджу університету» найкращою стала Гордієнко Т.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту.
Колектив кафедри педагогіки, початкової освіти та освітнього менеджменту пишається своїми творчими, талановитими, працьовитими колегами та бажає їм здоров’я, творчого неспокою, професійних злетів і перемог!