8 лютого студенти першого курсу спеціальності Журналістика Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя мали нагоду відвідати Музей рідкісної книги ім. Г. П. Васильківського.

Директором музею Олександром Морозовим було проведено екскурсію, у ході якої дізналися про багату історію бібліотеки, а також про її надбання й чимало цікавих фактів про стародруки. Зокрема про формування книжкових зібрань, про відомих меценатів, одним із яких був нащадок родини Безбородьків – О.Г.Кушелєв-Безбородько.

Студенти мали змогу детальніше роздивитися експонати та навіть потримати у власних руках і погортати.

Зануритися у багатовікову історію, побачити на власні очі старовинні книги – цікавий досвід не лише для студентів, а й для будь-якої освіченої людини.

Альона Гурова

Студентка першого курсу