Дорогі випускники!

Маємо високу честь і надзвичайну приємність від імені викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи привітати вас зі знаменною подією — успішним завершенням навчання в Ніжинському університеті імені Миколи Гоголя й здобуттям магістерських дипломів!

Ми щиро вдячні вам за те, що місцем свого професійного і духовного становлення ви обрали саме навчання на спеціальності «соціальна робота»! Ось і пролетіло 5,5 років наполегливого навчання, плідної студентської наукової роботи, активної участі волонтерської роботи й багато-багато справ та вчинків, які додалися до скарбниці здобутків університету за 200 років його існування. Нам щастить, бо саме управління соціальною сферою вибрали вже професіонали своєї справи, які й отримали дипломи з відзнакою: Тимченко Анжела, Вольховська Оксана, Кулешова Тетяна, Руденко Наталія, Кмін Олена!  Ви продемонстрували високий рівень знань і досягнень у соціальній роботі!

Пишаємося нашими магістрантами денного відділення: Бокач Надією, Висовень Лесею, Вовк Аліною, Голован Мариною, Грищенко Надією, Козел Дарією, Колошиною Альоною, Лисенко Іриною, Митропаном Ярославом, Міхнюк Тетяною, Нагорним Ігорем, Прудкою Анною. А також магістрами заочного віділення: Губським Степаном, Давиденко Людмилою, Цементовою Вірою, Дорош Анастасією, Зазимко Марією, Козяр Юлією, Лихошерст Оксаною, Ляміна Юлією, Михайлюк Яною, Пархоменко Вікторією.
Бажаємо невпинно йти вперед, зростати в професійній сфері, розвивати себе і свої компетентності, займатись самоосвітою і вдосконаленням! Легкого життєвого шляху і щасливої долі! Бережіть студентську дружбу, підтримуйте одне одного! Нехай тепло про цей час зігріває ваші душі!

Наші двері завжди відкриті для вас!