5.02.2021 р. на кафедрі загальної та практичної психології НДУ ім. М.Гоголя завершилася програма підвищення кваліфікації "Психологія сучасного менеджменту".

Вона була розрахована на 1 кредит (30 год.) і відбувалася на базі НДУ з 01 по 05 лютого 2021 р.

У програмі взяли участь психологи, освітяни та управлінці з різних куточків України.

Дистанційна форма роботи дозволила залучити навіть тих, у кого обмаль часу і високий ступінь зайнятості, а інтерактивні та практичні завдання дозволили не просто дізнатися інформацію, а практикувати найважливіші психологічні вміння і навички під час роботи.

Були розглянуті та опрацьовані:

• Особливості діяльності менеджерів, її психологічні складові.
  • Психологічні аспекти роботи менеджера з відбору персоналу.
  • Способи вирішення конфліктів у колективі.
  • Навички самоорганізації і тайм-менеджменту і багато інших цікавих та корисних питань.

Дякуємо всім учасникам за цікаву і плідну співпрацю, бажаємо міцного здоров’я, подальших успіхів та нових цікавих проектів.

Нагадуємо, що курси підвищення кваліфікації за спеціальністю 053 Психологія проводяться на постійній основі.

За наявності 10 і більше учасників дати проведення можна варіювати.

Програми курсів :

1) Особливості формування психологічного здоров'я в умовах сучасного світу – 150 годин / 5 кредитів

Ціна 1510 грн

2) Психологія сучасного менеджменту – 30 годин / 1 кредит

Ціна 525 грн

Запрошуємо психологів, педагогічних на науково-педагогічних працівників, керівників освітніх закладів та працівників адміністративного апарату та всіх, кому цікава психологія і саморозвиток у цій професії.

Деталі:

Кафедра загальної та практичної психології