15 грудня в залі засідань Ніжинської міської ради відбулося нагородження обдарованої та талановитої, активної та ініціативної студентської молоді з нагоди Міжнародного дня студента, який святкуємо напередодні. Міський голова Ніжина Олександр Кодола відзначив, що саме зі студентства формується українська національна еліта.

У номінації «Лідер студентського самоврядування» Подякою міського голови нагороджується Дмитренко Костянтин – студент 1 курсу магістерського рівня факультету природничо-географічних і точних наук, голова Студентського самоврядування університету та заступник голови Профкому студентів.
У номінації «Громадський діяч року» подяку міського голови отримала Гуторка Катерина, студентка 4 курсу історико-юридичного факультету.
Номінацію «Талант року» представляють Журавель Ольга – студентка-магістрантка інституту мистецтв імені О.Ростовського та Калюжна Дар’я – студентка 2 курсу факультету природничо-географічних та точних наук.
«Волонтером року» серед студентської молоді стала Данько Дарина, студентка 4 курсу факультету психології та соціальної роботи, учасник волонтерської групи «Час для нас».
Хоменко Євгеній, студент 4 курсу факультету природничо-географічних і точних наук, був відзначений Подякою міського голови у номінації «Науковець року».
Всім учасникам свята вручені грамоти, подарунки та грошові винагороди.

Щиро вітаємо студентів із заслуженими нагородами, бажаємо творчих успіхів, подальших вагомих досягнень і перемог.